BezpiecznaCiaza112023

czas dla siebie

14 lata 3 miesiąc temu #2389 przez kasiora
u mnie jest troszke inaczej. moj wraca z pracy ok 17 i poprostu wtedy pomaga mi z malym :laugh: ale w wekendy to ja sobie spie do ok.9 lub 10 a on wstaje z malym :P a juz pozniej to go wspolnie pilnujemy :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #2391 przez kasiora
Scholastyka21 napisał:


Co o tym myślicie??


pilnujac dziecko caly dzien to takie wolne naprawde moze byc zbawienne :silly:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #2392 przez Scholastyka21
dokładnie, dla mnie to jest zbawienne, chwila wytchnienia i naładowania akumulatorów, a pozatym facet też musi znać swoje miejsce w stadzie :evil:
Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #2394 przez kasiora
hahaha zgadzam sie z toba w 100% :lol:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #2401 przez Agnieszka
też bym chciała żeby mi się ktoś zajął mała chociaż jeden dzień abym mogła sobie odpocząć al;e niestety nie ma kto, mąż wraca późno z pracy że czasami to tylko je i kładzie się spać bo jeździ do innego miasta, ale jakoś trzeba sobie samemu dać radę



Alicja ma już 16 ząbków :))
Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #2426 przez jedynaczka
u mnie też niestety nie ma jak ;/
zostaje ja sama z maleńkim bo mój ukochany wiecznie w delegacjach..
tragedia !
ale jakoś sobie dajemy rade... eh.
Scholastyka zazdroszcze Ci Twoich '5 min' ;]
Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #2506 przez Scholastyka21
macie rację dziewczyny, trochę głupio napisałam, bo przecież nie każda ma możliwość wygospodarowania dla siebie tych 5 min :/
ale życzę wam z całego serca w przyszłości "10min" :*
Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #2572 przez Agnieszka
ja mam swoje 10 minut jak mała zaśnie :)
ale ostatnio w dzień ma co innego w głowie i się tylko rozglądać wszędzie chce taka jest ciekawa wszystkiego



Alicja ma już 16 ząbków :))
Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #2610 przez Moniq
moje 5 minut zaczyna się jak Niunia zaśnie, czyli dopiero wieczorem, bo w ciągu dnia nie śpi, i przeważnie jestem tak padnięta że zasypiam zaraz po niej. ale muszę przyznać, Scholastyko, że zainspirowałaś mnie i od przyszłego tygodnia też zrobię sobie wolne popołudnie. tym bardziej że mój mąż się za bardzo rozbrykał, jak trochę z Małą posiedzi to spokornieje :)
Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #2669 przez Scholastyka21
Moniq napisał:

moje 5 minut zaczyna się jak Niunia zaśnie, czyli dopiero wieczorem, bo w ciągu dnia nie śpi, i przeważnie jestem tak padnięta że zasypiam zaraz po niej. ale muszę przyznać, Scholastyko, że zainspirowałaś mnie i od przyszłego tygodnia też zrobię sobie wolne popołudnie. tym bardziej że mój mąż się za bardzo rozbrykał, jak trochę z Małą posiedzi to spokornieje :)


jejku Moniq dziękuję, bardzo mi miło
i jak juz pisałam facet musi znać swoje miejsce w stadzie :evil:
Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #2671 przez Moniq
co racja to racja
on lubi zajmować się dzieckiem ale jak ja jestem w pobliżu, bo jakby co to może mi ją oddać. ale dla mnie to żaden odpoczynek :)
Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #2692 przez tysia178
Moniq potwierdzam , to nie odpoczynek jak może dzidzie podzrucic w każdym momencie.. Scholastyka zazdroszcze Ci jak cholera...
Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #2724 przez Scholastyka21
dzięki dziewczyny, ale powiem wam na pocieszenie ze przez jakieś 5 miesięcy tez nie miałam chwili wytchnienia, a małżonek niby pomagał, ale wielu rzeczy się bał zrobić, i dopiero teraz mogę sobie pozwolić na te dwie, trzy godzinki relaksu raz w tygodniu w ten wtorek

ale chłopy to są jednak proste, bo jak im nie każesz albo czegoś nie powiesz to nawet się nie ruszą żeby to zrobić i sami na to nie wpadną :dry: to taka dygresja
Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #2939 przez tysia178
haha! Scholastyka racja:) im trzeba wszystko pokazać i omówić:)
Temat został zablokowany.
14 lata 3 miesiąc temu #4161 przez Moniq
słuchajcie dziewczyny, rozmówiłam sie w sobotę z moim mężem i ze strachem w oczach zgodził się na te 2-3 godziny z małą :) tak więc środę wieczór mam wolną :laugh: już się cieszę a z drugiej strony mam wyrzuty sumienia, że zostawię dziecko. czy to normalne???, niby chcę na chwilę się wyrwać ale na samą myśl ogarnia mnie lęk hihihi
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl